Brolly Starfishing Specter G2

359 bodov do vernostného systému
Cena
359,90 €

Výrobca

Na sklade v ČR
ks

Specter brolly ponúka úplne unikátny dizajn a riešenia priestoru v segmente brolly. viac

Specter brolly ponúka úplne unikátny dizajn a riešenia priestoru v segmente brolly. Viac priestoru, viac komfortu, viac variability a väčšiu bezpečnosť patrí k hlavným prednostiam. Tu sa nič nezmenilo a všetko zostáva po starom.

Brolly je vyrobené z excelentného, pevného, priedušného materiálu, ktorý je 100% nepremokavý.

Konštrukcia brolly je vyrobená z 6mm sklolaminátového rámu, ktorý je stabilný a oproti hliníkovým konštrukciám veľmi ľahký. Mimo tento silný rám sa na prednej strane nachádza rozpínacia tyč, ktorá zvyšuje stabilitu a vytvára nad vchodom striešku pre lepší odvod vody. Strieška je vybavená okapnicou pre ľahký odvod vody. Rozpínací kĺb je tu navrhnutý, tak aby nezaberal veľký priestor, a kopíruje kopulu prístrešku. Vďaka tomuto riešeniu je v bivaku oveľa viac priestoru.

Predná strana prešla jednou z hlavných úprav. Došlo k zväčšeniu dverí na komfortné šírku 120cm a pridanie bočných okien. Brolly ponúka tri možnosti nastavenia predného panelu, moskytiéra, plný panel a sľudové okno. Dvere sú vybavené dvojcestnými zipsami a možnosťou odzipování celej prednej strany.

Zadná strana tiež prešla totálnej zmenou a novo je zadná strana tvorená jedným veľkým moskytiérovým oknom, ktoré ponúka tri možnosti nastavenia, plný panel, moskytiéra a na pol otvorená zadná strana.

Na vrchole sa nachádza ochranný klobúčik otváracieho systému. Na prednom šiltu sa nachádzajú pásky pre jednoduché uchytenie prútov. 4x búrkové tyče, dve dlhšie na prednej strane a dve kratšie vnútri brolly. Uchytenie tyčí je pomocou špeciálneho magnetického systému.

Brolly je navrhnuté pre jednu až dve osoby s dostatočným priestorom pre veľké ležadlo, stôl a kreslo.

Bivak je dodávaný s praktickou transportné taškou na zips, odnímateľnou hrubostennou PVC podlahou a nerezovými zavŕtavacie a zatĺkacími kolíky.

PARAMETRE

  • Výška:145cm
  • Vodný stĺpec:5000mm