Lov kaprov na Jazere v zimných mesiacoch

Lov kaprov na Jazere v zimných mesiacoch

Teplota vody do 8°C

Čistá voda, ryby zoskupené len na jednej časti jazera pripravené v kľude prečkať zimu, veľmi veľa krát, nachádzajúce sa niekde, kde nie je možné ani len nahodiť, alebo len veľmi ťažko miesto lokalizovať. Presne toto je to, čo vystihuje lov kaprov počas zimných mesiacov a zároveň odrádza väčšinu rybárov na návštevu, ich obľúbených revírov počas zimy. Pokúsim sa Vám priblížiť, ako sa dá úspešne loviť ryby počas tohoto chladného obdobia a na čo sa musíte pripraviť.


Dočítali ste sa v o Nás v Poľovníctve a Rybárstve

Dočítali ste sa v o Nás v Poľovníctve a Rybárstve

Jarný lov na rieke nie je pre každého.

Studená, čistá a priezračná voda, často dosahujúca teplotu ledva 10°C. Kým príde prvá veľká voda v roku, ktorá prinesie so sebou prirodzené zakalenie a nečistoty, ktoré nám znepríjemňujú lov a veľmi často aj úplne znemožňujú, tak práve táto charakteristika platí pre jarný lov na rieke. Ako účinne hľadať a chytať ryby v týchto podmienkach? Dá sa to?


Dočítali ste sa v o Nás v Poľovníctve a Rybárstve vol. 02

Dočítali ste sa v o Nás v Poľovníctve a Rybárstve vol. 02

Krátkodobý lov kapra, faktory ovplyvňujúce úspešnosť lovu

Každý z nás to pozná v dnešnej uponáhľanej dobe nemáme dostatok čašu na to, aby sme trávili pri vode týždne. Väčšina z nás už volíme skôr cestu krátkodobých vychádzok , pod týmto pojmom krátkodobý lov myslím lov cca 72hodín a menej . Touto cestou sa uberajú mnohý z nás a preto sa posnažím napísať môj pohľad ako chytám ja, aké sú moje tipy a triky.


Výrazne sme rozšírili ponuku našich produktov

Výrazne sme rozšírili ponuku našich produktov

Aktuálne sme pre Vás pripravili ponuku viac ako 100 produktov, ktoré nájdete v našej ponuke.

Postupne ponuku rozširujeme podľa požiadviek našich zákazníkov a zároveň reagujeme aj na požiadavky trhu. Snažíme sa prinášať nové a inovatívne produkty, ktoré Vám spríjemnia samotný čas strávený pri vode.