Akcia 3x Premium Method Mix + Tip Top

Akcia
14 bodov do vernostného systému
Cena
14,97 €


Na sklade
ks

Do poznámky napíšte príchute Method Mixu. viac

NOVINKA 2024

PREMIUM METHOD MIX

Nový method mix, ktorý sme vyvíjali a testovali viac ako rok, je tu. Vychádza z osvedčenej receptúry našich method mix-ov, ktoré už roky dokazujú, že ak rybám ponúknete zaručenú kvalitu, odmenia vás zvýšeným záujmom o vaše návnady a nástrahy.

Zdokonalili sme dokonalé...

Pridali sme AMINOKOPLEX. Aminokomplex obsahuje látky, ktoré majú príťažlivú chuť a vôňu pre ryby. Podporuje správne trávenie rýb, pomáha zlepšiť vstrebávanie živín, zvyšuje celkovú výživovú hodnotu krmiva a poskytuje rybám dôležité prvky pre rast, regeneráciu a správnu funkciu ich tela. 

Pridali sme HCL BETAIN. HCL BETAIN je vysokostimulujúci prípravok podporujúci chuť rýb. Používa sa bežne po celom svete už desiatky rokov a jeho účinok pri love rýb je viac ako presvedčivý. 

Premium Method Mix 800g sme zabalili do papierového vrecka s minimom plastov.  Myslíme tak na prírodu. Vrecko je vybavené praktickým znovuuzatvárateľným zipsom.  

Method Mix-y zostavil a vyvinul zakladateľ značky Method Feeder Fans Marián Vrba. Sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín. Dokážu prilákať ryby zo širokého okolia. Zloženie je zostavené z ťažkých komponentov, aby method mix doslova „sedel“ na dne a nezdvíhal sa z neho. Pre lov technikou method feeder je to častokrát rozhodujúce. Bude teda pracovať presne tam, kde to potrebujeme – v okolí krmítka. Odporúčame postupne vlhčiť vodou alebo obľúbenou zálievkou. Pre dosiahnutie optimálnej vlhkosti pridajte 30%tekutiny. Ak pretlačíte navlhčené krmivo cez sito, dosiahnete ten najlepší výsledok. Pre zvýšenie účinnosti môžete namiesto vody použiť náš Fluo Booster alebo Aqua Tunning.

Príchuť SPICE MEAT je zložená z 14 komponentov. Je jemnej štruktúry a tmavej čiernej farby. Obsahuje najmä živočíšne zložky a viac druhov korenín. Má štipľavú chuť. Je to celoročný method mix. Vynikajúce výsledky sme dosiahli najmä v hraničných situáciach - ľadovo studená voda, prehriata voda, súťaže...

Príchuť STRAWBERRY je zložená z 11 komponentov: kukuričný šrot extra, pražený kukuričný šrot, viac druhov mletých sušienok, mleté CSL pelety, mleté anglické vločky, jahodové mikro peletky, slnečnicové semienka, repka, arašidy, tigrí orech a rybie múčky. Má príjemnú sladkú chuť a výraznú červenú farbu. Ide o celoročný method mix. Jeho výberom nič nepokazíte v žiadnom ročnom období a je vhodný na všeobecný lov akýchkoľvek rýb.

Príchuť PINEAPPLE je zložená z viacerých druhov kukuričných zložiek, mletých sladkých a čokoládových keksov, na drobno zomletej anglickej vločky. Je to presne ten method mix, ktorý máte po navlhčení chuť zjesť. Jeho príjemná sladká vôňa a výrazná žltá farba láka ryby najmä počas hlavnej sezóny, t.j. od apríla do októbra. Obľubujú ho väčšie pleskáče, kapry a osvedčil sa aj pri love amurov.

Príchuť KRILL je typická svojou hnedou farbou. Toto krmivo je zostavené na lov väčších rýb. Jeho zvláštna „smradľavá“ vôňa pôsobí selektívne na väčšie ryby. Výborne funguje v teplej aj v studenej vode. Je zložený z kvalitných rybích múčok, jemno zomletých halibut peliet, sardinkovej múčky, ľanového semena a kukuričných komponentov. Práve na tento method mix sme nachytali najväčšie ryby počas celej sezóny.

Príchuť GARLIC je výrazná nielen vôňou, ale aj tmavo zelenou farbou. Jeho použitie je najmä v studenej vode, ale svojou prenikavou cesnakovou arómou dokáže „zobudiť“ ryby aj v najteplejších obdobiach roka. V krmive nájdeme 17 komponentov, a ide najmä o rôzne koreniny, semienka a kukuričné komponenty. Obsahuje aj zmes rybích múčok.

Ochrana/Kryt na udice s gumou a s úchytom do ruky.

Vhodné na rôzne udice s dĺžkou dielu od 0.7m do 2m.

Pasujú aj na iné dĺžky udíc. Nenatiahnutá guma má dĺžku 60cm.