Novinka Novinka 2024
3 body do vernostného systému
Cena
3,95 €


Na sklade
ks

Micro nástraha v tvare dokonalého valčeka. viac

POP UP DUMBELL v štyroch fluo farbách.

Predstavujeme Vám nový produkt, ktorý chýbal v našom sortimente.

MICRO DUMBELL je najmenšou nástrahom zo všetkých produktov Method Feeder Fans. Jej rozmer je len 4mm x 5mm. Má tvar dokonalého valčeka. V jednom balení nájdete štyri overené fluo farby tejto malej nástrahy. Biela, červená, žltá a oranžová. Vybrali sme tie najchytľavejšie farby, s ktorými dokážete zaujať aj tie najopatrnejšie ryby v akýchkoľvek podmienkach.

MICRO DUMBELL je plávajúca nástraha. Použitím správnej veľkosti háčika a nástahového tŕňa dosiahnete ideálnu, neutrálne vyváženú zostavu. Potvrdilo sa nielen nám, že ak sa špička háčika dotýka dna, a nástraha sa len jemne vznáša nad kôpkou krmiva, takáto zostava je neodolateľná aj pre tie najopatrnejšie ryby.

MICRO DUMBELL je dokonale voňavá nástraha. Prinášame ju v piatich osvedčených príchutiach, a to ananás, jahoda, cesnak, krill a korenie - mäso.

MICRO DUMBELL je zabalená v 25ml dóze s tesnením. Nemusíte sa preto obávať, že nástraha po čase stratí vôňu a ideálnu štruktúru.

MICRO DUMBELL je vyrobená tak, aby pri napichovaní na nástrahový tŕň nepraskala. Odporúčame ale použitie jemnejších tŕňov. 

Na túto nástrahu sme mimoriadne hrdí. Dva roky sme hľadali ideálnu, malú nástrahu. Skúšali sme, testovali, vymýšľali a hľadali sme. A dovolíme si tvrdiť, že sa nám podaril dokonalý produkt, ktorý na method - feedrový trh prinášame.