Aby sme pre Vás dodávali čo najkvalitnejšie veci na trh, vybrali sme tým veľmi šikovných a ambicióznych rybárov, ktorý budú naše výrobky pre Vás testovať a vychytávať všetky detaily tak aby sa ku Vám dostali naozaj prvotriedne produkty.
S ich názormi sa pravidelne budete stretávať na ich stránkach, na stránke www.carpcare.sk ale i v časopisoch a videách na našom Youtube kanáli: https://www.youtube.com/channel/UCxlAvaoGwtG9tkIdBGSYKdA
Kedykoľvek budete potrebovať ich rady, alebo sa budete chcieť čokoľvek spýtať sú tu pre Vás a môžete ich kontaktovať.

Majko : 
Myslím si že ako 10 ročného chlapca ma zasvätil do toho rybárskeho sveta môj otec a do lovu kapra na boilies ma zasvätil môj dobrý kamarát Ladislav Gemer.
Často som chodil chytať na známu vodu do Maďarska, kde sa mi aj podarilo pokoriť magickú hranicu 20 kg a to s úlovkom kapra o váhe 21.30 kg. Túto magickú hranicu som dosiahol už skoro pred 9 rokmi, keď som chodil skúšať šťastie do Chorvátska. Svätý Peter pri mne stál hneď pri prvej výprave a doprial mi miestny klenot - rovných 22 kg. Po tejto skúsenosti som sa zameral na inú známu vodu v Maďarsku Ecsed. Zažil som tu aj jeden z najkrajších rybárskych týždňov, a doslova by som ho nazval ako splnený sen. Prekonať 3x za sebou svoje ,,osobáky" v poradí 27.6 kg 28 kg a s čerešničkou na torte v posledný večer, kedy som pokoril hranicu 30kg s váhou kapra 31.5 kg. Tento kapor sa mi nezmazateľne zapísal do pamäti a budem na neho spomínať ešte dlhé roky. Na slovenských vodách sa mi až tak v tom čase nedarilo. Príliš veľa ľudí bralo všetky ryby domov na konzum a ja som nevedel som chytiť kapra s váhou nad 10 kg ale postupom času som sa dostal do jednej miestnej organizácie, v ktorej som našiel konečne novú výzvu. Bojovné ryby, zároveň som si overil, že K70 sa oplatí dodržiavať ( ešte predtým, kým to bolo schválené zákonom a malo to len odporúčací charakter ) chytil som jedného a toho istého v kapra priebehu 3 rokov : prvý krát mal váhu 14.7 kg po 3 rokoch som ho chytil o váhe 16.80 kg a naposledy sa jeho hmotnosť zastavila na 19.5 kg . Medzi značky, s ktorými som robil svoje prvé kroky patria nástrahy od firmy Starbaits, kde moja mimoriadne obľúbená ,,gulička" bola japonský kalamár. Dnes už chytám hlavne na osvedčené produkty ktoré sa mi pred rokmi osvedčili a vraciam sa k nim, zároveň ich bežne obmieňam, podľa toho, ako ryba reaguje v daný moment na jednotlivé príchute.

Dávid : 
Dávid je rybárom telom aj dušou. Je veľmi cieľavedomý a pri vode trávi takmer každú voľnú chvíľu. Dávid sa s Vami veľmi rád podelí o akékoľvek skúsenosti a rady. Stačí napísať na fb David Almasky.

Michal : 
Michal je skvelý človek a výborný rybár. Má nachytané nádherné ryby hlavne na Váhu a na VN, ktorá je na skok od jeho domu. Michal testuje naše veci už od minulého roku a kým sa stal  konzultantom, kupoval si výrobky CarpCare už od prvopočiatku vzniku značky. Ak by ste ho chceli osloviť, neváhajte a urobte tak na jeho fb Michal Nemček, uřcite Vám rád odpovie.

Lukáš : 
Lukáš obľubuje ťažké vody kde si vie svoj vysnívaný úlovok doslova ,,vysedieť”. Ak by ste mali otázku na Lukáš Lopez Bjalončík, neváhajte mu napísať na jeho FB. Sledujte ho aj na jeho #instagrame.